Главная > Вопрос-Ответ > Вторая жена

Вторая жена

Здравствуйте, уважаемые читатели блога. Продолжаю публиковать ответы на вопросы читателей в рубрике «вопрос-ответ». Вы можете присылать свои вопросы ко мне, заполнив эту форму.

Питання: Добрий день! Я друга жінка у чоловіка. Мене називали її іменем і я знаходила їхні фото разом. В нас все нормально, але в мене завжди якісь підозри страх. В кожній ситуації на своєму місці я представляю її. Уже на цю тему говорила з чоловіком — одразу полегшало, але зараз те саме. Як тут бути, коли вона засіла в моїй голові, я завжди про це думаю, і сама з цим справитись не можу?!

Відповідь: Добрий день! Прочитавши вашого листа я бачу, що для вас важливо бути собою, прожити своє життя. Ви ніби питаєте себе: «- А де ж тут я?».

Одного разу, ще в дитинстві, повертаючись разом з мамою з магазину, ми зустріли мамину знайому. У неї були дві доньки близнючки. Я потім спитав у мами — а як їхня мама їх розрізняє, вони ж так схожі. Мама відповіла «- У-у, вона знає». Тоді я не зовсім зрозумів її відповідь, а зараз вважаю, що вона звертала увагу на маленькі відмінності непомітні для незвиклого до того ока відмінності характеру, адже кожна донька — то окрема особистість. Уявімо ситуацію, колиб ви навпаки, жадали стати нею. Зробили пластичну операцію, придбали подібній одяг, змінили ім’я та паспорт. Можливо що з оточуючих лише її мама помічала б підміну що ви — не вона. Навіть тоді в душі ви б залишалися собою. Ви б не змогли стати нею на всі 100 відсотків — це неможливо. Але як помітити різницю? Те що не помітить звичайна людина — помітить експерт. Ви маєте стати експертом з самої себе, вивчайте себе, свій характер, ваші уподобанні, ваші мрії та сни. Пізнаючи себе ви знайдете цілий світ. Світ самобутній, прекрасний і неповторній. Додам лише, не тримайте все в собі, поділіться з кимось, якщо не з чоловіком, то з психологом, з хорошою розуміючою подругою, з кимось з рідних, адже ми знаємо що коли ви поговорили з чоловіком, вам стало краще на душі.

Categories: Вопрос-Ответ Tags:
Понравилась статья? Подпишитесь на бесплатные уведомления о новых статьях по электронной почте!
  1. Пока что нет комментариев.
  1. Пока что нет уведомлений.